Detaylı Arkadaş Arama:

İstanbulda Arkadaş arıyoruz

İlan Açıklaması:
İstanbulda Arkadaş arıyoruz

İlçe merkezinde yer alan lüks düğün salonlarında son zamanlarda evlilikler hız kesmeden devam ediyor. Yapılan araştırmalarda ve röportajlarda genellikle İstanbul dışından gelen turistlerin buradaki gençlerle evlilik yaptıklarını ve bundan mutlu oldukları anlaşıldı. Son yapılan bir nikah töreninde şahidin olduğunu söyleyen yaşlı bir beyefendi olaya itirazı olduğunu belirtti.
Daha önce ile gençleri kol kola çarşıda gördüğünü söyleyen beyefendi bunun olamayacağını belirterek itiraz etti. Fakat yapılan araştırmalarda herhangi bir olumsuz durum olmadığı anlaşılınca olay sükunetle kapatıldı. Şahitlik yapan bayanın evlenen çiftlerin arkadaşı olduğu şahitlik yapması için herhangi bir olumsuzluk yaratmadığı için nikah devam etti.
İlçede eğlencelerin ve düğünlerin sürekli devam ediyor olması düğün salonlarında magazin programları aratmayacak sahnelerinde yaşanmasına neden oluyor. En son yaşananbayanın şahitlik yapmasındaki itiraz magazin programlarında ve sosyal medya kanallarından tıklama rekoru kırıyor. Olayın youtuber kanal sahibi tarafından sahiplenilerek video tarzında yayınlanması komedi tarzında yayınlanan görüntüler arasına karışmasını sağladı. Kısa sürede çok kişinin takibine takılan olay halen yayına devam ediyor.

İstanbulda Arkadaş arıyoruz ayrıca ilanımı facede beğenen ve paylaşan kişilerle iletişime geçecem
İlan sahibine göz kırpmak için facebookta beğenin ve paylaşın.

Gönderilen Mesajlar

Henüz mesaj gönderilmemiş.

Mesajınız