Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Eylül 2023
Anasayfa » erkek ilanları » Güzel bir arkadaşlık ve ilişki istiyorum

Güzel bir arkadaşlık ve ilişki istiyorum

  • 512 kez görüntülendi

Merhabalar,

İstanbul, Ankara ve Antalya şehirlerinde yaşıyorum. Üniversite mezunuyum. Ayrıca master yaptım. Bilgi teknolojileri alanında danışmanlık veriyorum, bilişim uzmanıyım. Bekarım. Özgür bir hayatım var. Yalnız yaşıyorum.

Türkiye’nin birçok yerini gezdim. Mutluluğun bir arada olabilmekle, sevgiyle, sadakatle, dürüstlükle yaşamak olduğunu düşünüyorum. İnsan hayatını sevdikleri ve ihtiyacı olan insanların mutluluğunu sağlamak için yaşamalı. İnsanları ve kendini mutlu etmeyi seven biriyim.

Aile ve okul eğitim sürecim disiplinli, otoriter ve saygı çerçevesinde geçti. Sıradan biri olmadığımı belirtmek isterim.

Dünyanın her tarafına gitmeye hazırım. Öncelikle tanışmak ve tanımak isterim.

Vizyonu geniş, entelektüel, akıllı, yerine göre davranmasını bilen, usturuplu, sevgi dolu, saygı gösteren, anlayışlı, dürüst, samimi, sadık ve kültürlü biriyim. Karşımdaki insanın yaşını önemsemem. Fikirlerine değer veririm. Fizik olarak ise çok seçici olmamakla birlikte bakımlı olmasını tercih ederim.

Sigara kullanıyorum ancak rahatsızlık duyarsanız bırakabilirim. Çünkü bende bırakmak istiyorum geçerli bir sebep arıyorum bırakmak için diyelim.

Vıcık vıcık biri değilim. Hayatımdaki kişiye de böyle davranmak istemiyorum. Yerine göre sevgiyle, yerine göre saygıyla, yerine göre arzuyla yaklaşmayı tercih ediyorum.

Okumayı, sinema izlemeyi, kitap okumayı, müzik dinlemeyi, sohbet etmeyi severim. Yer yer sakin yer yer kalabalık ortamlarda bulunmayı severim. Felsefe, mantık, tarih, din, psikoloji ve sosyoloji ile ilgileniyorum. Konuşmayı seven ancak boş konuşan birisi değilim.

Sorunların, kavgaların, tartışmaların, küslüklerin hırsla, öfkeyle, kin ve nefretle değil konuşarak sevgiyle çözüleceğini düşünmekteyim. Konuşarak, anlayışla sorunları gidermeyi tercih ederim.

İşim gereği bilgisayar başında fazla vakit geçirebiliyorum. Freelancer çalışma prensibine sahibim.

Önce arkadaşlık sonrasında bir ilişkiye dönüşsün istiyorum. Aynı şehirde olmak zorunda değiliz. İmkanlar nispetinde birbirimizi ziyaret edebiliriz. Yurt içi veya yurt dışı olması da önemli değil. Önemli olan fikirlerin ve hayatları uyuşması.

Özetle birbirimize verebileceğimiz çok şeylerimiz var. Hepimiz birer hayatız. Hayatlarımızı paylaşmak dileklerimle.

Mail: keremcem3446@gmail.com

Tel: 0544 396 34 05

Telefonum kapalı ise lütfen tekrar arayın veya not bırakın dönüş yaparım.

Sevgiler

Mert

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz